„Zakończmy otyłość wśród dzieci i młodzieży!”

29-30 listopada 2018 r. Zamek w Uniejowie
 


 

Konferencja adresowana jest do przedstawicieli administracji samorządowej- jednostek samorządu terytorialnego, wójtów, burmistrzów, starostów, dyrektorów departamentów zajmujących się profilaktyką zdrowia oraz sportu i turystyki w urzędach marszałkowskich. Szczególnie zapraszamy do udziału kadrę zarządzającą placówkami oświatowymi oraz osoby odpowiedzialne za tworzenie programów zdrowotnych, liderów edukacji w zakresie zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Liderów organizacji działających na rzecz zdrowego odżywiania oraz budowania świadomości, jak wielki wpływ na zdrowie ma regularna aktywność fizyczna.

Zakończmy otyłość wśród dzieci i młodzieży!

 


 
KonferencjaUniejów (80)
 



 

Od 5 lat pomagamy szpitalom oraz osobom działającym w sektorze ochrony zdrowia rozwijać kompetencje niezbędne w zarządzaniu organizacją oraz personelem. Dbamy o zrównoważony rozwój sektora wspierając ich procesy zarządcze, działania komunikacyjne i działania związane z zarządzaniem procesami i budowaniem wartościowych relacji.

 
 
 
 

KONFERENCJA NA ZAMKU W UNIEJOWIE

 
 
 
 
DODATKOWO PODCZAS KONFERENCJI
 
 

Dajemy możliwość konsultacji z ekspertami w zakresie organizacji programów profilaktycznych dla mieszkańców.

Stworzyliśmy możliwość zapoznania się i skorzystania z najnowszej technologii i nieinwazyjnego badania wątroby, które prezentowała będzie firma TIBA - www.tiba.pl, w ramach działań profilaktycznych w programie Zdrowa i aktywna gmina.

Zorganizujemy warsztaty w zakresie tworzenia przez Jednostki Samorządu Terytorialnego programów zdrowotnych dla mieszkańców.

Uczestnicy dowiedzą się jak będzie wyglądała nowa perspektywa dla Funduszy Norweskich dla Zdrowia.

Każdy uczestnik otrzyma:

Kod rabatowy uprawniający do 10% zniżki na udział w wydarzeniach organizowanych przez Fundacje w 2019 roku;

Każdy uczestnik otrzyma bogaty pakiet bezpłatnych materiałów;

Możliwość wymiany doświadczeń z przedstawicielami JST z całej Polski w miłej atmosferze Uniejowskich Term;

Każdy uczestnik bierze udział w losowaniu atrakcyjnych nagród;

Dodatkowo każdy uczestnik - JST otrzyma Voucher o wartości 2 000,00 zł na bezpłatną konsultację w zakresie możliwości wdrożenia na terenie gminy zadania „Profilaktyka otyłości dzieci i młodzieży.